ZUMBA
Zumba mapa Zumba soutěž Zumba kniha

Vytvořme společně Zumba mapu Česka!

img



Do 11.7. jste mohli hlasovat pro svého oblíbeného instruktora zumby. Pro necelých 200 instruktorů přišlo neuvěřitelných skoro 8500 hlasů, což dokazuje, že fenoménu zumba se daří i v Česku. Tady je žebříček nejoblíbenějších cvičitelů Zumby, tak jak jste pro ně hlasovali:



NEJ ZUMBA cvičitelé

Příjmení Jméno Město Počet hlasů
Šubr Michal Praha
1814
Durčáková Dominika Orlová
1434
Tojmarová Petra Děčín
920
Košťálová Lucie Hustopeče u Brna
684
Lupínková Ivana Hradec Králové
233
Winter Michal České Budějovice
230
Otcová Monika Teplice
170
Dlouhá Radka Praha
152
Tesařová Tereza Teplice
151
Macošková Věra Opava
130
Jašková Magdaléna Kobeřice
129
Tamášová Anna Havířov
120
Grösslová Petra Brno
94
Petráňková Renáta Pardubice
91
Uhlířová Hana Kyjov
81
Kroupová Jana Dřevohostice
66
Šagátová Adéla Praha
66
Jizbová Štěpánka Rychnov nad Kněžnou
63
Závodská Agnes Frýdek-Místek
60
Franzeová Dagmar Plzeň
56
Ostřanská Vendula Bílovec
54
Vaněčková Marie Zlín
46
Delawská Monika Plzeň
45
Smutná Karolína Olomouc
43
Liška Lenka Brno
40
Průchová Dita Praha
40
Sotolářová Ivana Rousínov
39
Tomášková Barbora Brno
38
Sochácká Jiřina Pardubice
35
Lužná Pavla Brno
33
Lhotáková Tereza Beroun
31
Frydrychová Lenka Vyškov
30
Niklová Petra Příbram
30
Krejčiříková Lucie Uherské Hradiště
28
Bogrová Simona Brno
24
Hlaváčiková Kamila Most
22
Kočková Kateřina Brno
22
Červeňáková Petra Praha
21
Stará Dominika Plzeň
21
Blažková Soňa Karlovy Vary
20
Nová Barbora Vyškov
20
Tomanová Šárka Plzeň
20
Hodanová Helena Přeštice
19
Lelková Barbora Brno
19
Skalová Klára Hradec Králové
19
Vlková Andrea Kuřim
19
Šuvarinová Simona Mladá Boleslav
18
Botková Šárka Pardubice
16
Hanušová Martina Praha
16
Kutzendörferová Lucie Praha
15
Uhlířová Jana Praha
15
Danišiková Chantal Přerov
13
Jeřábková Jana Kolín
13
Dörflová Monika Praha
12
Márová Veronika Kladno
10
Zemanová Petra Jesenice
10
Brůžková Darina Strakonice
9
Pechová Jitka Most
9
Samcová Andělína Šumperk
9
Čechová Romana Drásov
8
Lamprechtová Katka Praha
8
Matyáš Vilém Praha
8
Radostová Iveta Kladno
8
Vastáková Marie Vsetín
8
Adamcová Lucie Jičín
7
Holanová Lucie Česká Lípa
7
Hurtová Eva Žatec
7
Ilková Hana Znojmo
7
Kalábová Lenka Ostrava
7
Karpenko Lola Praha
7
Pluskalová Lenka Prostějov
7
Růžičková Lenka Velké Bílovice
7
Řehořková Michaela Praha
7
Šrom Rosťa Praha
7
Bártová Klára Ostrava
6
Blahota Radek Teplice
6
Gamrač Ludovít Kolín
6
Hostičková Zuzana Plzeň
6
Matějovská Alena Vlašim
6
Němeček Michal Hradec Králové
6
Šilerová Lucie Brno
6
Burdová Lucie Petrovice
5
Mezerová Kateřina Kladno
5
Stuchlíková Tereza Liberec
5
Sztachová Kristýna Hořovice
5
Wiesnerová Kateřina Plzeň
5
Zlámalová Monika Hodonín
5
Bergman Richard Praha
4
Flajzarová Helena Praha
4
Klímová Denisa České Budějovice
4
Krásná Gabriela Znojmo
4
Kubálková Martina Humpolec
4
Michlová Pohanková Jihlava
4
Pastuchová Lucie Praha
4
Sládková Beáta Náměšť nad Oslavou
4
Valík Viktor Prostějov
4
Blažek Jiří Brno
3
Černá Kateřina Ostrov nad Ohří
3
Drápková Markéta Lanškroun
3
Kovaříková Eva Znojmo
3
Pařízková Nikola Kamenice u Prahy
3
Šťastníková Blanka Brno
3
Trubák Zdeněk Ústí nad Labem
3
Zalešáková Gražyna Havířov
3
Balharová Lucie Brno
2
Červínková Anna Mladá Boleslav
2
Horňáčková Daniela Praha
2
Hronová Monika Poděbrady
2
Chlebnová Lucie Příbram
2
Janderková Soňa Jihlava
2
Kořínková Vendula Černošice
2
Kršková Ida Žďár nad Sázavou
2
Kupková Eva Nymburk
2
Lněničková Stanislava Ústí nad Labem
2
Lochmanová Martina Mimoň
2
Moulíková Eva Sedlčany
2
Plutnarová Petra Praha
2
Stryková-Krausová Jana Ostrava
2
Vrabcová Kristýna Slaný
2
Antošová Veronika Poděbrady
1
Breburdová Galina Týnec nad Sázavou
1
Bubasová Petra Úvaly
1
Cikánková Veronika Bučovice
1
Daňková Lucie Nivnice
1
Gebouská Mirka Plzeň
1
Klosová Zdeňka Frýdlant nad Ostravicí
1
Korejtková Jana Havlíčkův Brod
1
Krázlová Lucie Tábor
1
Krištofíková Veronika Mladá Boleslav
1
Kupsa Filip Brno
1
Lin Zhang Brno
1
Martináková Šárka Brno
1
Matoušková Karolína Brno
1
Pešl Martin Brno
1
Skřivánková Dana Mohelnice
1
Skypalová Michaela Odry
1
Tabachová Hana Krnov
1
Tomášková Iveta Hranice na Moravě
1
Valová Kristýna Brno
1
Vaňková Veronika Praha
1
Zabadalová Zuzana Brno
1
Ficová Radka Dobříš
0
Hurtová Petra Podbořany
0
Kninová Dominika Praha
0
Kotoučová Hana Mníšek pod Brdy
0
Koubíková Silvie České Budějovice
0
Kučabová Jana Praha
0
Lálová Veronika Hradec Králové
0
Lédlová Ivana Roztoky
0
Lišková Michala Brno
0
Machová Ivana Unhošť
0
Matoušková Jarmila Mníšek pod Brdy
0
Mercová Lucie Karlovy Vary
0
Ondruchová Lenka Hranice na Moravě
0
Piešťanská Lucie Kladno
0
Pínová Naděžda Sedlčany
0
Pulchartová Michaela Vrané nad Vltavou
0
Rollingerová Jana Teplice
0
Rudolfová Eva Dobříš
0
Slabá Kateřina Teplice
0
Suchánková Eva Brno
0
Svidenská Barbora Plzeň
0
Svobodová Jitka Otrokovice
0
Šimurdová Renáta Jablunkov
0
Trnková Adéla Česká Lípa
0
Turociová Marianna Pardubice
0
Vlčková Kateřina Praha
0

Nadále můžete přidávat zumba instruktory na naši mapu:

Zumba cvičitel

Jméno a příjmení *:
Adresa/město *:
Web:
E-mail:
Beto Perez

O mně

Jméno a příjmení *:
E-mail *:
Město:
Používejte, prosím, diakritiku. * - povinný údaj
captcha

Pravidla soutěže:

Zadejte do naší Zumba mapy Česka certifikovaného Zumba cvičitele (cvičitelku) prostřednictvím výše uvedeného formuláře, a to v termínu do 4.7.2010.

Pokud se chcete zároveň zúčastnit soutěže o zajímavé knižní ceny z nakladatelství Euromedia, vyplňte i své osobní údaje. Z těch, kdo se do soutěže zapojí, po jejím skončení vylosujeme 50 výherců.

V termínu od 5.7. do 11.7.2010 bude na našich stránkách probíhat hlasování o nejoblíbenějšího instruktora (instruktorku) Zumby ze všech nominovaných certifikovaných instruktorů – seznam nominovaných naleznete 5.7.2010 na tomto místě. Ze všech hlasujících vylosujeme 30 výherců zajímavých knižních titulů z produkce nakladatelství Euromedia.

12. července pak zveřejníme tři nejoblíbenější cvičitele Zumby v Česku.

Vyplněním formuláře dáváte svůj souhlas se zpracováním osobních údajů a jejich marketingovým využitím v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb.

Organizátor (Euromedia k.s., Nádražní 896/32, 150 00 Praha 5) si vyhrazuje právo na úpravu pravidel soutěže.